KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17234020
nr 1723 4020
Tatiana Utkina. Signerad, Flickor med blommor, olja på duk, ramens innermått. 78x64 cm, yttermått inklusive ram: 98x84 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 september 2025
kl 19:43:20
15/9 19:36:49